ПРО АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

Дата: 26.10.2022 11:23

АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ: КІЛЬКА ПРОСТИХ КРОКІВ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ

Завдяки сучасним технологіям сьогодні вирішення навіть такого важливого питання, як призначення пенсії, можливо вирішити просто вдома, без необхідності особистого звернення до установи Пенсійного фонду.

Для призначення пенсії в автоматичному режимі достатньо здійснити кілька простих кроків, у зручний для себе час скориставшись електронним пристроєм (ноутбуком, планшетом чи смартфоном) з налаштованим під'єднанням до мережі Інтернет.

•        Увійдіть на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (www.pfu.gov.ua) за допомогою кваліфікованого електронного підпису; системи інтегрованої ідентифікації GOV ID, яка передбачає авторизацію за допомогою банківської картки чи оператора мобільного зв'язку), або ж скориставшись сервісом  Дія.Підпис.

• Заповніть анкету-заяву (вказавши загальні дані, дані документа, що посвідчує особу, адресу проживання та реєстрації, дані щодо обраного способу виплати призначеної пенсії та отримання пенсійного посвідчення);

• Прикріпіть скановані копії необхідних документів (на порталі вказаний їх перелік);

• Підпишіть заяву кваліфікованим електронним підписом та відправте до Пенсійного фонду.

За результатами опрацювання анкети-заяви при досягненні пенсійного віку за умови наявності необхідного страхового стажу подавач отримає інформацію про автоматичне призначення пенсії, дату такого призначення та розмір пенсії за допомогою СМС-повідомлення, засобами вебпорталу.

Отож усе доволі просто і зручно. Автоматичне призначення пенсії - сучасний сервіс, який позбавляє необхідності особистого відвідання пенсійної установи та значно заощадити час.

Користуйтеся електронними послугами вебпорталу Пенсійного фонду України, йдіть разом з нами у ногу з часом та заощаджуйте його для корисних справ і важливих починань.