ОБГРУНТУВАННЯ ЗАКУПІВЛІ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 05.01.2024 10:11

ГОРІШНЬОШЕРОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі:

Масло вершкове

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування замовника: ГОРІШНЬОШЕРОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Код згідно з ЄДРПОУ: 04417174

Місцезнаходження: Україна, Чернівецька область, село Горішні Шерівці, 59452, вул. Задубрівська, 1

Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі:   Масло солодковершкове 73,5% жирності  (за кодом ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостямиUA-2024-01-05-005946-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 159000,00. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене  аналізом по навчальних закладах (школах, дошкільним закладам освіти) залишків продуктів харчування,  використанням продуктів по нормам харчування, збільшенням кількості дітей пільгових категорій  та згідно з діючими ринковими цінами.

Розмір бюджетного призначення: 159000,00 грн  з ПДВ згідно з кошторисом.

Очікувана вартість згідно процедури Закупівлі - 159000,00 грн

Розрахунок потреби в продуктах харчування (масло солодковершкове)  на 2024 рік підтверджений розрахунками  спеціаліста, відповідального за організацію харчування, виходячи з основних виробничих показників:

— фактичних видатків на харчування  у 2023 році;

— забезпечення суворого режиму економії бюджетних коштів  у плановому періоді;

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на харчування (зокрема на масло солодковершкове)  з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Термін постачання – з періоду укладання  договору  по 31.12.2024 р.

Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати наступним вимогам:

Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

Місце поставки товару:

Україна, Чернівецька область, Чернівецький район, Горішньошерівецька ТГ, навчальні заклади (школи, дошкільні заклади освіти).

Найменування товару: Масло солодковершкове 73,5% жирності (за кодом ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)

Масло солодковершкове 73,5% жирності, 530, кг.          Вершкове масло повинно відповідати ДСТУ 4399:2005 «Масло вершкове. Технічні умови» та бути виробленим тільки з коров’ячого молока та (або) продуктів його перероблення.За органолептичними показниками вершкове масло повинно відповідати таким вимогам:

- смак і запах - чистий, добре виражений вершковий з присмаком  пастеризації і (або) кисломолочний, в міру солонуватий для солоного масла.

- консистенція та зовнішній вигляд - однорідна, пластична, щільна, поверхня на розрізі блискуча або слабо блискуча, суха або з наявністю поодиноких дрібних крапель вологи розміром до 1 мм;

- колір - від світло-жовтого до жовтого, однорідний за всією масою.