ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 22.02.2024 10:05

Які є пропозиції роботи із зарплатнею понад 20000 грн?

Нині в базі Чернівецького обласного центру зайнятості є понад 600 вакансій, з них 35 – із заробітною платою від 20 до понад 43 тис. грн.

20 тис. грн – з такою оплатою праці є 20 вільних посад. Зокрема,  це – менеджер (управитель) з постачання, начальник фінансового відділу, головний бухгалтер (3 вакансії), бухгалтер (3 вакансії), дільничний офіцер поліції (2 вакансії),  закрійник (2 вакансії), швачка, модельєр-конструктор, менеджер (управитель) із збуту, лікар фізичної та реабілітаційної медицини, гістолог, лікар-психотерапевт, ерготерапевт, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування.

Із заробітною платою від 20 до 25 тис. грн є 12 вакансій:

• обвалювальник м'яса – 20312 грн,

• головний бухгалтер – 20319 грн,

• начальник відділу – 21 338 грн,

• начальник управління– 21 900,60 грн,

• заступник начальника відділу – 22 000 грн,

• технолог – 23 000 грн,

• фельдшер ветеринарної медицини – 23125 грн,

• головний бухгалтер – 23 700 грн,

• начальник сектору – 25000 грн,

• головний бухгалтер – 25000 грн,

• продавець продовольчих товарів – 25000 грн,

• маляр з оброблення декорацій –  25 000 грн.

30 тис. грн роботодавці готові платити бригадиру на дільницях основного виробництва, а понад 43,6 тис. грн асистенту (2 вакансії).

Більше інформації щодо вільних посад у Чернівецькій області можна дізнатися у розділі «Шукаємо роботу разом!» на сайті Чернівецького ОЦЗ.

Шукати роботу можна на Єдиному порталі вакансій –  https://jobportal.dcz.gov.ua/. Нагадаємо, тут є три нові розділи: «Вакансії відновлення», «Вакансії сил оборони», «Вакансії для ВПО (з житлом)». Також охочі можуть оформити підписку на вакансії через чат-боти у Telegram та Viber.