ОБГРУНТУВАННЯ ЗАКУПІВЛІ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ

Дата: 22.02.2024 19:30

ГОРІШНЬОШЕРОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі:

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування замовника: ГОРІШНЬОШЕРОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Код згідно з ЄДРПОУ: 04417174

Місцезнаходження: Україна, Чернівецька область, село Горішні Шерівці, 59452, вул. Задубрівська, 1

Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі:   Послуги у сфері поводження зі сміттям та перевезення побутових відходів (вивіз сміття)  (за кодом ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостямиUA-2024-02-21-007387-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 450 000,00. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене  аналізом цін на аналогічні послуги в попередні періоди.

Очікувана вартість згідно процедури Закупівлі - 450 000,00 грн

Розрахунок потреби в послугах вивезення твердих побутових відходів, виходячи з основних виробничих показників:

фактичний обсяг наданих послуг у попередньому періоді;

— забезпечення суворого режиму економії бюджетних коштів  у плановому періоді;

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на вивезення твердих побутових відходів протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Термін надання послуг з періоду укладання  договору  по 31.12.2024 р.

Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати наступним вимогам:

Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

Місце поставки товару:

Україна, Чернівецька область, Чернівецький район, Горішньошерівецька ТГ, населені пункти.

1.1 Найменування послуг: Послуги у сфері поводження зі сміттям та перевезення побутових відходів (вивіз сміття), 2640 метри кубічні (за кодом ДК 021:2015 90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)

1.2       Вивіз побутових відходів проводиться згідно графіка вивозу.

1.2.1. Графік вивозу може корегуватися в залежності від потреби Замовника в межах загального обсягу.

Виконавець перевіряє контейнери з метою виявлення та усунення недоліків та заміняти контейнери у разі їх непридатності для експлуатації.

Виконавець забезпечує:

- охайний та належний санітарний стан майданчика, на якому розміщені контейнери відповідно до встановлених санітарних правил і норм;

- проведення дезінфекції та санітарно-технічного обслуговування контейнерів;

- належний технічний та санітарний стан транспортних засобів.

-технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля, учасник торгів надає довідку у довільній формі про застосування заходів із захисту довкілля, а саме:

- не допущення розливу нафтопродуктів, масел та інших хімічних речовин на ґрунт, асфальтове покриття;

- при експлуатації автотранспорту викид відпрацьованих газів не повинен перевищувати допустимі норми;

-           не допускати складування сміття в несанкціонованих місцях;

- компенсувати шкоду, заподіяну в разі забруднення або іншого негативного впливу на природне середовище.

1.3. Додаткові вимоги до предмету закупівлі:

1.         Учасник надає Замовнику послуги з поводження з побутовими відходами, а саме: зберігання, збирання, перевезення і захоронення (утилізація) побутових відходів з попереднього узгоджених та визначених місць (площадок), використовуючи автомобілі типу сміттєвоз. Прибирання сміття здійснюється за баковою системою та з встановлених учасником контейнерів.

2.         Учасник зобов'язаний виконувати перевезення, а Замовник має забезпечити можливість завантаження сміття згідно розробленого Учасником та Замовником графіку. Навантаження і вивантаження сміття в транспортний засіб здійснюється силами і за рахунок Учасника.

3.         Тип та кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, необхідних для перевезення відходів, визначаються виконавцем але не менше трьох.

4.         Виконавцем, в необхідній кількості, встановлюються спеціалізовані контейнери, об’ємом 10 м3, на термін узгоджений сторонами та відповідно до графіку вивезень.

5.         Надання послуг повинно бути виконане у строк відповідно до умов Договору.

6.         Оплата за надані послуги, буде здійснена по факту надання послуг відповідно до умов Договору