ПРОГРАМА  надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Горішньошеровецької сільської ради  на 2021 рік.

Дата: 15.06.2021 16:07

ДодатоК

До рішення ІІ сесії VІІІ скликання

Горішньошеровецької сільської ради

від 22.12.2020 року № 10-2/2020

надання одноразової грошової матеріальної допомоги

громадянам, які проживають на території Горішньошеровецької

сільської ради  на 2021 рік.

І. Загальні положення

1. Одноразова грошова матеріальна допомога (далі - допомога) надається з асигнувань, що передбачаються в сільському бюджеті на відповідний бюджетний рік для надання допомоги, а також за рахунок додаткових джерел фінансування, якщо такі виникають в ході виконання сільського бюджету. Допомога надається малозабезпеченим верствам населення села, учасникам війни, учасникам АТО та їх сімей, афганцям, військовослужбовцям строкової служби, які мають малолітніх дітей, одиноким пристарілим громадянам, , інвалідам, дітям – сиротам, громадянам які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

2. Одноразова грошова матеріальна допомога надається громадянину не частіше одного разу на рік (в окремих випадках, в особливо гострих життєвих ситуаціях розглядається вдруге).

3. Матеріальну допомогу можуть отримати як громадяни, так і члени їх сімей. До членів сім’ї відносяться особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки (стаття 3 Сімейного кодексу України).

2. Порядок надання грошової матеріальної допомоги за заявою

2.1. Для отримання одноразової матеріальної допомоги мешканці села  надають до Горішньошеровецької сільської  ради  заяву на ім’я сільського голови.

2.2. До заяви громадяни додають наступні документи:

- копія паспорта;

- копія ідентифікаційного коду;

- акт обстеження матеріально-побутових умов заявника (в разі потреби);

- довідка про склад сім’ї заявника;

- довідка з лікувальної установи, якщо допомога потрібна для лікування;

- банківські реквізити.

Для учасників АТО та афганців:

- копія  посвідчення (довідка) ;

- копія паспорта;

- копія ідентифікаційного коду;

-довідка про склад сім’ї;

- банківські реквізити.

2.3. Рішення   щодо надання матеріальної допомоги та її розміру приймається рішенням Горішньошеровецької сільської  ради.

3. Порядок виплати та обліку одноразової грошової матеріальної допомоги

3.1. Головний бухгалтер сільської ради здійснює виплату грошової матеріальної допомоги в розмірі визначеної сесією сільської ради.

3.2. Матеріальна допомога перераховується на особистий рахунок заявника в банківській установі.

3.3. Контроль за виплатою матеріальної допомоги покладається на  сільського голову.

Секретар сільської ради                                                              С. М. Боднарюк