ПРОГРАМА по утриманню та ремонту автомобільних доріг  територіальної громади Горішньошеровецької сільської ради  на 2021-2025 роки

Дата: 15.06.2021 16:11

До рішення ІІ сесії VІІІ скликання

Горішньошеровецької сільської ради

від 22.12.2020 року № 10-2/2020

по утриманню та ремонту автомобільних доріг

територіальної громади Горішньошеровецької сільської ради

на 2021-2025 роки

1.  Загальні положення

1.1.Програма по утриманню та ремонту автомобільних доріг   територіальної громади Горішньошеровецької сільської ради  на 2021-2025 роки (надалі Програма) розроблена відповідно до  Конституції України,  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та  Бюджетного кодексу України.

1.2. Програма визначає  мету, завдання, шляхи і засоби розв’язання проблеми, фінансове забезпечення, очікувані результати виконання,  заходи по виконанню  Програми.

2.  Мета  Програми

2.1.  Основною метою Програми є  підвищення соціального рівня життя населення в плані  забезпечення автомобільних перевезень пасажирів та вантажів,  створення на дорогах належних умов безпеки руху, зменшення збитків у зв’язку з незадовільним станом шляхової мережі.

3. Завдання   Програми

3.1. Основними завданнями Програми є:

- забезпечення умов  для безаварійного руху автомобільного транспорту та пішоходів ;

-  проведення поточного та капітального ремонтів  автодоріг, тротуарів, які найбільше  його потребують.

4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми

4.1. Автомобільні дороги загального користування та сільські дороги України – це дороги державного та місцевого значення, які забезпечують внутрішньодержавні та міжнародні перевезення пасажирів і вантажів із врахуванням адміністративно-територіального поділу держави, з’єднують населені пункти і є складовою частиною єдиної транспортної системи держави.

Черговість проведення ремонту  доріг визначається після прийняття  селищною радою бюджету на відповідний рік,  шляхом затвердження   переліку  автодоріг, які підлягатимуть ремонту в поточному році.

5.Фінансове забезпечення Програми

5.1.Головний розпорядник коштів – Горішньошеровецька сільська  рада Заставнівського району Чернівецької області  в межах бюджетних призначень передбачає кошти на фінансування Програми.

Фінансування  Програми здійснюється в межах видатків передбачених в селищному бюджеті на відповідний рік по КТКВК 170703 «Видатки на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією та ремонтом автомобільних доріг загального користування»,  а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

6. Очікувані результати виконання Програми

6.1. У результаті  виконання Програми  :

- будуть забезпечені   умови  для безаварійного руху автомобільного транспорту та пішоходів;

- покращиться технічний стан асфальтового покриття автодоріг місцевого значення внаслідок проведення  їх поточних та капітальних ремонтів;

- підвищиться рівень благоустрою населених пунктів.

Програми  утримання та ремонту автомобільних доріг

територіальної громади  Горішньошеровецької сільської ради

на 2021-2025 роки

1.Назва місцевої бюджетної програми - Програма  утримання та ремонту автомобільних доріг  територіальної громади Горішньошеровецької сільської ради  на 2021-2025 роки.

2.Підстава для розроблення місцевої бюджетної програми : Конституція України, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закони України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», Бюджетного Кодексу України.

3.Ініціатор – головний замовник – Горішньошеровецька сільська рада Заставнівського району Чернівецької області.

4.Розробник місцевої бюджетної програми – виконавчий комітет Горішньошеровецької сільської ради.

5. Мета  місцевої бюджетної програми: підвищення соціального рівня життя населення в плані  забезпечення автомобільних перевезень пасажирів та вантажів,  створення на дорогах належних умов безпеки руху, зменшення збитків у зв’язку з незадовільним станом шляхової мережі.

6. Початок  виконання місцевої бюджетної програми – січень 2021 року,                    закінчення – грудень 2025 року.

7. Етапи виконання заходів  – протягом  2021-2025 років.

8. Очікувані результати виконання :

виконання Програми дасть змогу  :

- створити   умови  для безаварійного руху автомобільного транспорту та пішоходів;

-  покращити технічний стан асфальтового покриття автодоріг місцевого значення.

9.Контроль за виконанням  програми покладається на  виконком селищної ради та  постійну комісію з питань бюджету, фінансів, податків, підтримки підприємницької діяльності, соціально-економічного розвитку.

Секретар сільської ради                     Боднарюк С.М.