ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 29.07.2021 11:00

Понад тисячу працедавців області цьогоріч потребували працівників

У першому півріччі 2021 року 1197 підприємств, установ та організацій Чернівецької області подали до служби зайнятості інформацію про наявність 4656 вільних посад. Найбільше вакансій було на підприємствах переробної промисловості (23,3%), сільського, лісового та рибного господарств (13,6%), оптової та роздрібної торгівлі (11,2%), транспорту (8,6%), у сферах охорони здоров’я (8,0%) та освіти (5,9%).

•          Середній розмір заробітної плати у вакансіях склав 7518 грн. Впродовж січня – червня роботу отримали 3413 осіб. За цей період на нові робочі місця з відшкодування роботодавцю фактичних витрат нарахованого єдиного соціального внеску (це – обов’язковий платіж працедавця за найманого працівника до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування) працевлаштували за направленням обласної служби зайнятості 11 безробітних, – інформує директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Право на отримання компенсації зі сплати ЄСВ мають роботодавці, які створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них громадян, котрі недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та яким надано статус безробітного. Також цим правом можуть скористатися працедавці, які є суб’єктами малого підприємництва та які працевлаштували безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості.

Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості