ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 26.08.2021 16:35

За якими професіями на Буковині дефіцит кадрів

Впродовж січня-липня 2021 року роботодавці проінформували Чернівецьку обласну службу зайнятості про наявність 5180 вакансій. Найбільша кількість вакансій – на підприємствах переробної промисловості – 24,9%, у сільському, лісовому та рибному господарстві –  13%, в оптовій та роздрібній торгівлі –  11,7%, у транспорті –  8,7% та  7,6% – у сфері охорони здоровя.

• У професійному розрізі, найбільше вакансій роботодавці пропонували  для працевлаштування кваліфікованих робітників з інструментом (26,5%), робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (17%), фахівців (13,2%), за найпростішими професіями (12,6%), а також для професіоналів (7,7%) та  працівників сфери торгівлі та послуг (7,3%), – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

У Чернівецькій області найбільший дефіцит вакансій спостерігався за операторами котелень, підсобними робітниками, спеціалістами державної служби, продавцями продовольчих та непродовольчих товарів, прибиральниками службових приміщень, робітниками з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, бухгалтерами, кухарями, директорами підприємств.

Водночас найбільший дефіцит кадрів у водіях автотранспортних засобів, листоношах, в’язальниках схемних джгутів, кабелів та шнурів, інспекторах, двірниках, операторах заправних станцій та швачках.

Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості

За якими професіями на Буковині дефіцит кадрів.jpg