ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 02.09.2021 17:12

Заставнівська філія Чернівецького обласного центру зайнятості інформує:

Працевлаштування українських громадян в будівельній галузі Держави Ізраїль

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Відповідно до Угоди визначено 4 професії для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в будівельній галузі Держави Ізраїль, а саме опалубник, арматурник, лицювальник, штукатур.

Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

професійне володіння навиками, досвідом і високим рівнем здібностей в обраній для участі в програмі професії;

бути громадянином України;

вік 25-50 років (на дату подачі заяви до БЦЗ);

ніколи раніше не працювати в Ізраїлі;

не мати родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;

не мати судимості;

бути фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів.

Біль детальну інформацію можна отримати в Заставнівській районній філії Чернівецького ОЦЗ за телефоном (03737)3-13-17, або за силкою https://www.dcz.gov.ua/storinka/pracevlashtuvannya-v-derzhavi-izrayil