Держрпаці інформує

Дата: 21.09.2021 16:18

Увага! Управління Держпраці попереджає: діють шахраї!

У зв’язку з надходженням повідомлень від суб’єктів господарювання про телефонні дзвінки та сповіщення від невстановлених осіб ніби то від імені керівництва Управління Держпраці у Чернівецькій області з метою заволодіння грошовими коштами під приводом проведення заходів нагляду, тобто, позапланових перевірок, наголошуємо:

такі дзвінки здійснюються шахраями, котрі не мають жодного стосунку до керівництва та фахівців Управління територіального органу Державної служби України з питань праці.

Наполегливо закликаємо суб’єктів господарювання Буковини бути пильними та не дозволяти аферистам вводити себе в оману.

Шановні суб’єкти господарської діяльності Буковини!

Якщо ви стали учасниками чи свідками випадків звернень осіб, котрі від імені Управління Держпраці пропонують вирішити проблемні питання за певну винагороду, негайно повідомляйте про це правоохоронні органи краю.

Телефонуйте за номером 102.

Також просимо невідкладно повідомляти про такі факти Управління Держпраці у Чернівецькій області за телефонами:

(0372) 55-37-24; 55 29 71.