Дата: 28.10.2021 14:04

від 28 жовтня 2021 року

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, додатку №2 до рішення Горішньошеровецької сільської ради від 12.11.2020 року №3-39/2020 "Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Горішньошеровецької сільської ради”, з метою формування дієздатного кадрового потенціалу, залучення на службу в органи місцевого самоврядування висококваліфікованих спеціалістів:

Горішньошеровецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста другої категорії відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності Горішньошеровецької сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра;

- без вимог до стажу роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби;

- вільне володіння державною мовою;

- вільне володіння персональним комп’ютером.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу. (з 28 жовтня до 12 листопада 2021 року включно)

Заяви приймаються за адресою: вул. Задубрівська, буд. 1, с. Горішні Шерівці, Чернівецького району, Чернівецької області.

За додатковою інформацією щодо прийому документів, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці звертатися за тел. 2-93-42.

Перелік документів для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Вільхуватської сільської ради подають до конкурсної комісії такі документи :

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- копію трудової книжки;

- подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).