ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 02.11.2021 15:28

Яких фахівців потребують працедавці Чернівецької області та кому готові платити понад 20 тисяч?

Чотири вакансії із заробітною платою 27 тисяч гривень та дві – із зарплатнею 20 тисяч гривень, решту – від 6 до 19 тисяч. Станом на 1 листопада 2021 року у базі даних Чернівецького обласного центру зайнятості зареєстровано понад 1000 вільних посад.

• Нині роботодавці області шукають швачок, водіїв, слюсарів, продавців, електриків, є потреба у медичних працівниках, поліцейських та освітянах, роботу знайдуть і бухгалтери, кондитери, кухарі, електрогазозварники, економісти, юрисконсульти, інженери тощо. Працівники потрібні і фермерським господарствам, і державним установам і підприємствам, – інформує директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Наразі заробітна плата у вакансіях складає від 6000 до 27000 гривень. Серед актуальних вакансій найбільше пропозицій роботи для швачок (88 вакансій), водіїв автотранспортних засобів (49 вакансій), вихователів (35 вакансій) охоронців та охоронників (21 вакансія), інспекторів (19 вакансій), в’язальники схемних джгутів (16 вакансій). Із заробітною платою від 10 000 до 10 960 гривень є 108 вільних посад. Від 11 000 до 15 000 гривень – 121 пропозиція роботи. На 19 000 гривень шукають майстра цеху з виробництва меблів.

20 тисяч гривень готові платити трактористу-машиністу сільськогосподарського виробництва та електрозварнику ручного зварювання.

27 тисяч пропонують машиністу екскаватора одноковшевого, водію автотранспортних засобів, трактористу, трактористу-машиністу сільськогосподарського виробництва.

Зарплатня інших вільних посад – від 6000 до 9800 гривень.