ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 12.11.2021 12:44

Співбесіда – це невеличкий іспит!

Співбесіда – це невеличкий іспит, на якому перевіряються ваші фахові, ділові та психологічні якості, а також ваші здібності та потенціал. Він може проходити як під час телефонної розмови, так і при особистій зустрічі з представниками підрозділу персоналу.

До кожного іспиту потрібно готуватися і до співбесіди також!

11 листопада 2021 року на тренінгу «Підготовка до співбесіди з роботодавцем» безробітні, Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості, здобували навички підготовки до співбесіди та прийомами самопрезентації.

Провідний фахівець з профорієнтації Антоніна Старко наголосила, що співбесіда — найважливіший етап під час прийому на роботу. Це можливість справити перше враження на рекрутера і дізнатися більше про компанію та умови роботи.

Учасники тренінгу дізнались, що успіх або неуспіх під час співбесіди залежить не тільки від професійних якостей (освіти, досвіду, уміння спілкуватися), а й від того, яке перше враження ви справите на роботодавця. Інколи воно матиме вирішальне значення, якщо, звичайно, ваша фахова підготовка відповідатиме вимогам роботодавця.

Безробітні ознайомились з видами та етапами підготовки до співбесіди. Дізнались про основні моменти, які допоможуть бути переконливим під час співбесіди. Підготувались до запитань, які можуть зустрітися під час співбесіди з роботодавцем та як на них відповідати.

До тренінгу долучилась Оксана Павельчук, начальник відділу «Заставнівське бюро безоплатної правової допомоги». Пані Оксана поінформувала про важливість легального працевлаштування та нагадала, що право працівника на оплату праці захищається законом, а також розповіла про надання юридичних послуг у період карантину.

Старко А.Б.

3-13-17