Інформація для шукачів роботи

Дата: 18.11.2021 16:34

18 листопада 2021 року в приміщенні Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості фізична –особа-підприємець Боднарчук Михайло Іванович навчав безробітних фінансовій грамотності та презентував, на основі власного досвіду, легальний спосіб успішної само зайнятості.

Учасникам заходу було презентовано, використовуючи можливості страхування, яке здійснює Граве Україна разом із австрійським концерном, можливість забезпечити не тільки свій теперішній добробут, а і гарантувати його у далекому майбутньому, надаючи послуги від імені компанії ТОВ «ЄРОЛАЙФ УРАЇНА ЛТД» на засадах само зайнятості.

Такі пропозиції надзвичайно привабливі для незайнятого населення району, ринок праці якого характеризується значною часткою вакансій, створених у сезон вирощування сільськогосподарських культур та виробництва цегли. Само зайнятість, яку запропонував Михайло Іванович від імені ТОВ «ЄРОЛАЙФ УРАЇНА ЛТД», передбачає постійний фінансовий дохід, пропорційний прикладеним зусиллям, можливість кар’єрного зростання, вільний графік планування робочого часу та особистий розвиток, завдяки участі в профільних семінарах та навчанні в Україні та за кордоном.

Присутнім були роздані інформаційні буклети із прикладами продуктів компанії та запрошення на співбесіду, що безумовно сприятиме їх подальшому працевлаштуванню, успішність якого пов’язана із усвідомленням власної відповідальності за своє майбутнє.

Щоб досягти успіху потрібно думати та діяти, як успішна людина.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями

Заставнівського РЦЗ                                                                    Коростатевич Г.В.

.