ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 22.11.2021 17:31

На підприємствах сільського господарства Буковини  працевлаштовані 696 осіб

З початку 2021 року у галузі сільського, лісового та рибного господарства Чернівецької області зареєстровано  865 пропозицій роботи. Служба зайнятості посприяла у працевлаштуванні на ці вакансії 696 осіб, серед тих хто знайшли роботу 241  жінка та 455 чоловіків. Вільними наразі є 24 вакансії.

• Для жителів сільської місцевості важче підібрати роботу, оскільки не така велика кількість вакансій. В цьому році лише 10% вакансій від загальної кількості зареєстровано на підприємствах сільського, лісового та рибного господарства, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Вирощуванням зернових культур займаються 386 працевлаштованих, вирощуванням зерняткових і кісточкових фруктів – 152 осіб, розведенням свійської птиці – 25 осіб, здійснюють допоміжну діяльність у рослинництві 13 осіб. Вирощуванням ягід займаються 8 осіб, відтворенням рослин -– 4, вирощуванням овочів – 4, розведення великої рогатої худоби – 3, двоє вирощуванням пряних, ароматичних і лікарських культур. Також 83 безробітних працевлаштовані в лісовому та 4 – у рибному господарстві.

Найбільша кількість серед працевлаштованих -  трактористи (204 особи), робітниками фермерського господарства працюють 82 особи, робітниками на лісокультурних роботах - 36 осіб, а також - механізаторами, операторами машинного доїння, єгерями.

Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості