ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 25.11.2021 11:20

Всеукраїнський тиждень професійної освіти.

22 - 26 листопада 2021 року Міністерство освіти і науки спільно з роботодавцями, міжнародними партнерами, регіональними центрами зайнятості та Центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості проводять Всеукраїнський тиждень професійної освіти. Метою заходу є демонстрація можливостей професійної (професійно- технічної) освіти, її важливості для економіки України та повсякденного життя, а також підвищенням її престижу. У рамках тижня 23.11.2021 в Заставнівській районній філії Чернівецького ОЦЗ була організована онлайн-екскурсія Львівським ЦПТО ДСЗ.  Віртуальна екскурсія була організована з метою ознайомлення потенційних здобувачів професій з освітнім процесом, навчальною базою і матеріально-технічними можливостями Центру ПТО ДСЗ. Для тих, хто бажає навчатися у центрі, це можливо за очною, очно-дистанційною, дистанційною та дуальною формою здобуття освіти. Заклад має сучасну матеріально-технічну базу та якісні викладацькі кадри.

Якщо вас цікавить професійне навчання за сприянням служби зайнятості – звертайтеся до Заставнівської районної філії Чернівецького ОЦЗ!