Заставнівська філія обласного центру зайнятості

Дата: 26.11.2021 17:46

Консолідуємо засилля та проводимо спільні заходи

26 листопада 2021 року відбулася робоча зустріч провідного юрисконсульта Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Ольги Бучинської  з начальником Заставнівського відділу державної виконавчої служби у Чернівецькому районі Віктором Гуменом.

Йшлося про консолідацію зусиль та проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду. У тому числі осіб, стосовно яких відкрито виконавче провадження щодо стягнення виплачених коштів допомоги на випадок безробіття.

Були зазначені причини, які впливають на рівень відшкодування заборгованості, зокрема, це – відсутність фінансово-господарської діяльності боржників, а отже і коштів; відсутність боржників на території України; відсутність наявного рухомого та нерухомого майна.

Окрім аналізу результатів роботи, учасники зустрічі обговорили питання виявлення джерел погашення боргу та проведення спільних заходів.