Заставнівська філія обласного центру зайнятості

Дата: 10.12.2021 11:21

Заставнівська районна філія Чернівецького ОЦЗ інформує:

Як працює електронний кабінет роботодавця?

Електронний кабінет роботодавця на сайті ДСЗ: переконайтесь, що цей сервіс зручний і практичний. Користуючись ним, ви збережете безцінний ресурс – час і зробите чимало важливих справ!

Кабінет роботодавця на сайті www.dsz.gov.ua дає можливість:

• переглядати стан укомплектування заявлених вакансій та кількість направлених центром зайнятості претендентів на роботу;

• подавати звітність до центрів зайнятості онлайн;

• переглядати актуальні резюме шукачів роботи;

• створювати вакансії та передавати їх для подальшої модерації спеціалісту центру зайнятості. Далі - фахівець розмістить їх на нашому сайті;

• отримати інформацію щодо компенсації єдиного внеску та компенсації витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб.

Зареєструвати електронний кабінет можна тут: https://www.dcz.gov.ua/cabinet

Чи можуть роботодавці подавати до центрів зайнятості звіти онлайн?

Наразі роботодавці мають можливість подавати до центрів зайнятості/філій в електронному вигляді через «Електронний кабінет роботодавця» на веб-сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua (без застосування кваліфікованого електронного підпису) лише звітність за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» з подальшим поданням такої звітності у паперовому вигляді.

Інші, передбачені законодавством звіти, наразі подаються роботодавцями до Державної служби зайнятості нарочно або поштовим відправленням.

Враховуючи деякі тимчасові карантинні обмеження, радимо напередодні відвідування центру зайнятості зателефонувати, щоб з’ясувати режим його роботи.