ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 10.12.2021 11:25

Офіційне працевлаштування в державі Ізраїль.

Державний центр зайнятості в рамках виконання Імплементаційного протоколу А (будівельна галузь) між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль (далі – Протокол) до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль (далі - Угода) повідомляє, що отримано запит від Управління з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль (далі - PIBA) на залучення у IX турі українських працівників у кількості 2000 осіб, за наступними спеціальностями:

- арматурник - обов’язковим є вміння читати плани будівництва

(600 кандидатів);

- опалубник - обов’язковим є вміння читати плани будівництва

(600 кандидатів);

- лицювальник-плиточник (400 кандидатів);

- штукатур (400 кандидатів).

Основні вимоги до кандидатів (відповідно до запиту PIBA):

- громадянство України;

- рекомендований вік з 25 до 50 років;

- ніколи раніше не працював в Ізраїлі;

- відсутність родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;

- відсутність судимості;

- мати добре здоров’я, не страждати від хронічних захворювань, включаючи (але не обмежуючи ними) туберкульоз, гепатит, сифіліс, гонорею та СНІД;

- бути фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах (спека та холод),

включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів, мінімум 211 годин щомісяця;

- володіти професійними навиками, досвідом і високим рівнем здібностей в одній з зазначених професій: опалубник, арматурник, плиточник та штукатур.

Заяву та документи громадянин України особисто подає до найближчого

центру зайнятості за місцезнаходженням.

Професійний іспит для кандидатів IX туру, відібраних відповідно до вимог Угоди та Протоколу планується провести з 24.01.2022 по 28.01.2022 року.