ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 14.02.2022 14:52

Зміни свій вибір.

Адміністрація АТ "Оператор газорозподільної системи "Чернівцігаз" звернулась до фахівців Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості з проханням підібрати працівника на посаду контролера газового господарства. Підбір підходящого кандидата розпочався з перших хвилин розміщення вакансії у електронній базі вакансій. Кар’єрні радники запропонували безробітним, які відповідали вимогам, пройти співбесіду та стажування на робочому місці, а консультанти роботодавця здійснили добір на регіональному ринку праці, використовуючи інформацію про осіб, що надали свої резюме службі зайнятості. Пані Христина, враховуючи потреби місцевого ринку праці, вирішила опанувати новий для себе вид діяльності. Пройшла стажування і тепер успішно виконує обов’язки контролера газового господарства. Підбір працівника завершився успіхом завдяки ефективній взаємодії роботодавця та служби зайнятості.

Начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Галина Коростатевич