ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 17.02.2022 15:20

Переваги легального працевлаштування

Завдяки легальному працевлаштуванню наповнюються бюджети усіх рівнів, забезпечується соціальний захист та добробут громадян. У разі припинення легальної зайнятості , на час пошуку нової роботи, особи, які реєструються у службі зайнятості як безробітні, отримують допомогу по безробіттю, навчаються новій професію та вибирають роботу, що відповідає освіті, професійному досвіду та особистим здібностям.

Для отримання додаткового заробітку та збереження мотивації до пошуку нової роботи, під час перебування на обліку в службі зайнятості, безробітні особи можуть на строк до 180 календарних днів бути залучені до виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру. На цей час на них поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю. Фінансування організації робіт тимчасового характеру здійснюється за рахунок коштів роботодавців, і на час виконання таких робіт, за безробітними зберігається допомога по безробіттю

Нещодавно, до Заставнівської районної філії Чернівецького ОЦЗ звернулася адміністрація ТОВ «Оксана-М» , яка терміново потребувала працівників для виконання робіт тимчасового характеру , пов’язаних з підготовкою сезону виробництва цегли. Підбір працівників завершився успіхом завдяки ефективній та злагодженій роботі кар’єрних радників і консультантів роботодавця. Для виконання оплачуваних робіт тимчасового характеру було направлено 8 безробітних, для яких такий спосіб отримання тимчасового гарантованого легального заробітку виявився підходящим , з можливістю надалі претендувати на постійні робочі місця у сфері виробництва цегли, що є для нашого регіону актуальним та затребуваним.

Начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Галина Коростатевич