ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

Дата: 12.06.2022 12:56

Про зміни пенсійного законодавства буковинців поінформували у радіоетері

Детальні роз'яснення законодавчих змін у пенсійному законодавстві начальник управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Людмила Троцюк надала під час передачі "Прайм-тайм" регіонального Суспільного мовника.

Представниця Пенсійного фонду повідомила про законодавчі зміни, впроваджені Законом України "«Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства», який набрав чинності 30 квітня 2022 року. Відповіла на запитання щодо умов дострокового виходу на пенсію для громадян передпенсійного віку та батьків важкохворих дітей; порядку зарахування до стажу періодів роботи на спецпоселеннях депортованим особам та обчислення розміру доплати до мінімального страхового внеску за неповний місяць роботи.

Нагадала, що неодмінною умовою зарахування періодів роботи до страхового стажу є обов'язкова сплата мінімального страхового внеску в розмірі, не меншому за встановлений законом мінімальний, та повідомила, що цьогоріч для призначення пенсії необхідно мати не менше 29 років страхового стажу.

Зазначила, що роз'яснення фахівців пенсійної служби можна отримати за телефонами  гарячих ліній та за допомогою додатка Viber, контактні дані яких вказані на сторінці Головного управління Пенсійного фонду в області у мережі Facebook.

Відео можна побачити тут - https://fb.watch/dyKU_9urTa/

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області