ДІТИ НЕ ХОЧУТЬ ВІЙНИ

Дата: 12.08.2022 17:04

Горішньошеровецька сільска рада розпочала співпрацю з Міжнародним фондом охорони здоров'я та навколишнього середовища "Регіон Карпат" NEEKA. У рамках такої співпраці 11 серпня 2022 року вперше до громади завітала Чернівецька команда фонду з гуманітарною допомогою для внутрішньо переміщених осіб та з цікавим, пізнавальним і розважальним заходом "Країна здоров'я".

До заходу були залучені дітки як з  внутрішньо переміщених сімей так і місцеві дітлахи, які виявили бажання приєднатися до гри (загалом майже 100 діточок). Метою проведення заходу було ознайомлення дітей з основними принципами здорового способу життя в ігровому форматі, щоб зберегти здоров’я майбутньому поколінню.
На заході дітям розповідали як правильно використовувати дари природи такі як свіже повітря, вода, сонце. Також малеча дізналася про користь здорової їжі, фізичних вправ, повноцінного сну у повсякденному житті.
Чого тут тільки не було: і тунелі, і канати для перетягування, парашути, різнокольорові м’ячики, та багато інших цікавих атракцій. Веселий гамір, сміх, дитяча музика – все це свідчило про те, що дітям цей захід надзвичайно сподобався!

По завершенню усі учасники заходу отримали смачні та корисні смаколики від благодійників.

Щиро дякуємо керівництву та усій команді благодійного фонду NEEKA що у такий нелегкий час для усіх робити не легкі, сумні  будні українських дітей щасливішими! Ваша підтримка неймовірно важлива та цінна! Завдяки таким добрим людям Україна упевненіше прийде до перемоги!