Горішньошеровецька громада
Чернівецька область, Чернівецький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 16.08.2022 10:14
Кількість переглядів: 48

Чи повинен безробітний повідомляти центр зайнятості про виїзд за межі країни?

Зареєстровані безробітні зобов’язані своєчасно подавати відомості про обставини, що впливають на умови виплати їм забезпечення та надання соціальних послуг.

Тому під час воєнного стану у разі виїзду за кордон безробітні зобов’язані повідомити про це центр зайнятості. Це передбачено п. 28 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2018 №792 (зі змінами) (https://cutt.ly/gXadFmm).

У разі перебування безробітного за кордоном понад 30 календарних днів, при встановленні такого факту центром зайнятості, це є підставою для припинення реєстрації безробітного та виплати допомоги по безробіттю.

Необхідно зазначити, що особа, зареєстрована як безробітна, зобов’язана повідомити службу зайнятості про виїзд за межі України з метою працевлаштування чи здійснення іншої діяльності, спрямованої на отримання прибутку (ч. 2 ст. 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» https://cutt.ly/PXad3qe).

 



Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь