Горішньошеровецька громада
Чернівецька область, Чернівецький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РОЗПОРЯДЖЕННЯ про організаційно-методичний супровід проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році серед учнів закладів загальної середньої освіти

Дата: 15.11.2023 10:28
Кількість переглядів: 28

 

У К Р А Ї Н А

ГОРІШНЬОШЕРОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА   РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

08.11.2023 року                                                                                                              № 194 -осн

 

Про організаційно-методичний

супровід проведення ІІ етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2023/2024 навчальному році серед учнів

закладів загальної середньої освіти

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2023 року №782 «Про початок навчального року під час воєнного стану в Україні», Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, з урахуванням Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами), на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 31 жовтня 2023 року № 1330 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і турнірів у 2023/2024 навчальному році», Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 22 листопада 2016 року №494 «Про затвердження Умов проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів» (зі змінами), наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації  від 08 листопада 2023 року №302 «Про організаційно-методичний супровід проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році серед учнів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти» та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

 

            1. Провести упродовж листопада-грудня 2023 року ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році (далі – Олімпіади) серед учнів закладів загальної середньої освіти  з навчальних предметів із дотриманням заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

 

  2.   Затвердити:

  2.1. Графік проведення ІІ етапу Олімпіад (додаток 1).

     2.2. Склад оргкомітету з підготовки та проведення ІІ етапу Олімпіад (додаток 2).

     2.3. Склад  журі для перевірки робіт учасників ІІ етапу Олімпіад (додаток 3).

     2.4. Склад апеляційних комісій ІІ етапу Олімпіад (додаток 4).

 

        3. Оргкомітету з підготовки та проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів забезпечити належну організацію проведення ІІ етапу Олімпіад згідно графіку.

 

  4. Відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та охорони здоров’я:

           4.1. Забезпечити друк завдань для відповідної кількості учасників Олімпіад (за 1 годину до початку змагань).

           4.2. До 20.12.2023 року проаналізувати результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських

 

 

олімпіад з навчальних предметів та відзначити учнів-переможців та вчителів-предметників.

            4.3. Надіслати до 18 грудня 2023 року паперовий варіант звітів про проведення ІІ етапу Олімпіад та заявки на участь у ІІІ етапі Олімпіад та електронний варіант на електронні адреси завідувачів навчально-методичних центрів Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області: ivanna.fabiyanova@gmail.com (навчально-методичний центр природничо- математичних дисциплін) та svitlanakurysh@gmail.com (навчально-методичний центр суспільно-гуманітарних дисциплін та європейської інтеграції).

 

         5. Керівникам  закладів загальної середньої освіти:

            5.1. Довести до учасників олімпіад зміст п.п. 2.7,4.1,4.2. Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади із спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності.

    1. Забезпечити участь команд в ІІ етапі відповідно до вимог Положення.
    2. Подати  до 15.11.2023 у відділ освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та охорони

 здоров’я:

           5.3.1. Звіти про проведення І етапу Олімпіад.

            5.3.2. Заявки на участь в ІІ етапі Олімпіад.

            5.4. Покласти відповідальність за безпеку життя і здоров’я учнів на керівників команд.

             5.5. Відрядити членів журі  для перевірки та оцінювання учнівських робіт відповідно до графіка Олімпіад.

             5.6. Компенсувати роботу у вихідний день іншим днем відпочинку у канікулярний час, педагогічним працівникам освітніх закладів, яких призначено керівниками команд, членами журі, апеляційних комісій ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

 

           6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та охорони здоров’я ( Пазюк Ю.К.).

 

              

 

 

 

         Сільський голова                                                            Михайло САВЧИШИН                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                             Додаток 1

Розпорядження

Горішньошеровецької сільської ради

від 08.11.23 року № 194-осн.

 

ГРАФІК

проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2023/2024 н.р.

для учнів закладів загальної середньої освіти

 

№ з/п

Дата

Предмет

Місце проведення

1

17.11.2023

Географія

Васловівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

2

18.11.2023

Математика

Горішньошеровецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.

3

24.11.2023

Українська мова та література

Горішньошеровецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.

4

24.11.2023

Фізика

Васловівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

5

25.11.2023

Історія

Горішньошеровецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.

6

25.11.2023

Зарубіжна література

Горішньошеровецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.

7

01.12.2023

Англійська мова

Горішньошеровецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.

8

01.12.2023

Трудове навчання

Горішньошеровецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.

9

02.12.2023

 Біологія

Горішньошеровецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.

10

08.12.2023

Правознавство

Шубранецький ЗЗСО І-ІІІ ст.

11

09.12.2023

Хімія

Шубранецький ЗЗСО І-ІІІ ст.

12

16.12.2023

Інформаційні технології

Горішньошеровецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                             Додаток 2

Розпорядження

Горішньошеровецької сільської ради

від 08.11.23 року № 194-осн.

 

 

Склад оргкомітету

з підготовки та проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів

 

 

 

  1. Пазюк Ю.К. – начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та охорони здоров’я Горішньошеровецької сільської ради, голова оргкомітету .

 

  1. Бузан О.В. – спеціаліст відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та охорони

здоров’я  Горішньошеровецької сільської ради, секретар оргкомітету.

 

 

Члени оргкомітету:

 

  1. Гаврилюк М.В.- директор Горішньошеровецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

  1. Кукульняк М.В. – директор Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

  1. Перепелюк М.М. – директор Васловівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

 

                                                                                                             Додаток 3

Розпорядження

Горішньошеровецької

                                                                                                             сільської ради

від 08.11.23 року № 194-осн.

 

   Склад   журі

для перевірки робіт учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 із навчальних предметів

 

 

Українська мова і література

 

  1. Мінтянська А.В. – вчитель української мови і літератури Горішньошеровецького опорного ЗЗСО  І-ІІІ ст., голова журі 
  2. Василатій І.В. - вчитель української мови і літератури Горішньошеровецького опорного ЗЗСО  І-ІІІ ст., секретар журі

Члени журі:

  1. Дмитрюк Т.О. - вчитель української мови і літератури Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ ст.
  2. Крештановіч Н.М. - вчитель української мови і літератури Васловівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

            

 

Зарубіжна література

 

  1. Гаврилюк М.В. – вчитель зарубіжної літератури Горішньошеровецького опорного

           ЗЗСО  І-ІІІ ст., голова журі

  1. Якимчук Д.В. – вчитель зарубіжної літератури Горішньошеровецького опорного

           ЗЗСО  І-ІІІ ст., секретар журі

     Члени журі:

  1. Іванюк Н.Ю.  - вчитель зарубіжної літератури  Васловівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  2. Кукульняк Т.В. - вчитель зарубіжної літератури  Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ ст

 

 

Англійська мова

 

  1. Бешлей С.В. – вчитель англійської мови Горішньошеровецького опорного ЗЗСО  І-ІІІ ст., голова журі
  2. Подарунок М.М. – вчитель англійської мови Горішньошеровецького опорного ЗЗСО  І-ІІІ ст., секретар журі

Члени журі:

      1  Хабайло Г.М. - вчитель англійської мови Васловівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

      2  Білоус Н.В. - вчитель англійської мови Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

 

 

Історія

 

  1. Брус І.І. – вчитель історії Горішньошеровецького опорного ЗЗСО  І-ІІІ ст., голова журі
  2. Момотко Н.П.-вчитель історії Задубрівської філії І-ІІ ступенів Горішньошеровецького опорного ЗЗСО  І-ІІІ ст., секретар журі

     Члени журі:

  1.  Неборак М.І. - вчитель історії Васловівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  2. Лобода Н.В.-  вчитель історії Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

 

 

 

 

 

Математика

 

  1. Фіняк Л.М.. – вчитель математики Горішньошеровецького  опорного ЗЗСО І-ІІІ ст., голова журі
  2. Двірничук Л.Л.- вчитель математики Горішньошеровецького  опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.,  секретар журі

Члени журі:

  1. Іордатій О.П.- вчитель математики  Шубрнецького ЗЗСО І-ІІІ ст.
  2. Кокіс Г.М – вчитель математики Задубрівської філії І-ІІ ст. Горішньошеровецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

 

Біологія

 

  1. Горяк М.І. - вчитель біології Горішньошеровецького опорного ЗЗСО  І-ІІІ ст.,

      голова журі

  1. Дмитрюк І.І. -вчитель біології Васловівського ЗЗСО  І-ІІІ ст., секретар журі

Члени журі:

  1. Слипенюк Г.В - вчитель біології Шубранецького ЗЗСО  І-ІІІ ст

 

 

Хімія

 

  1. Апольська Л.М.- вчитель хімії Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ ст.,голова журі
  2. Дроник В.І.- вчитель хімії Горішньошеровецького опорногоЗЗСО І-ІІІ ст., секретар

       журі

Члени журі:

 1. Дмитрюк І.І. -вчитель хімії Васловівського ЗЗСО  І-ІІІ ст.

 

 

 

Географія

 

  1. Перепелюк М.М.- вчитель географії Васловівського ЗЗСО І-ІІІ ст., голова журі
  2. Баланецький В.Ю.- вчитель географії Горішньошеровецького опорногоЗЗСО І-ІІІ ст.,

            секретар журі        

Члени журі:

  1. Литвинюк С.В. -  вчитель географії Задубрівської філії І-ІІ ст. Горішньошеровецького опорногоЗЗСО І-ІІІ ст.

 

 

 

Фізика

 

  1. Дроник Ю.Д.- вчитель фізики Васловівського ЗЗСО І-ІІІ ст.,  голова журі
  2. Буковська Л.С. - вчитель фізики Горішньошеровецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.,   

 секретар журі

Члени журі:

  1. Драч М.Я. – вчитель фізики Шубранецького ЗЗСО  І-ІІІ ст.

 

 

 

 

 

 

Інформаційні технології

 

  1. Андрусяк М.С. – вчитель інформатики Горішньошеровецького опорногоЗЗСО І-ІІІ ст.,

 голова журі

  1. Кокіс В.П. - вчитель інформатики Задубрівської філії І-ІІ ст. Горішньошеровецького опорногоЗЗСО І-ІІІ ст., секретар журі

Члени журі:

  1. Слипенюк К.В. - вчитель математики Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

 

                        

Трудове навчання

 

  1.  Андрусяк М.С. – вчитель трудового навчання Горішньошеровецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ст., голова журі
  2. Ластівка П.В. - вчитель трудового навчання Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ ст., секретар журі

Члени журі:

  1. Дроник В.І. – вчитель трудового навчання Горішньошеровецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

 

Правознавство

 

      1.  Лобода Н.В. – вчитель правознавства Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ ст., голова журі

      2.  Тарновецький Я.О. -– вчитель правознавства Васловівського ЗЗСО І-ІІІ ст., секретар

          журі

 Члени журі:

       1.Томко Л.В. – заступник директора з виховної роботи  Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

                                                                                            Додаток 4

Розпорядження

Горішньошеровецької

                                                                                                             сільської ради

від 08.11.23 року № 194-осн.

 

 

Склад апеляційних комісій

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

 

 

Українська мова і література

  

  1. Онуфрійчук І.Д - вчитель української мови і літератури  Горішньошеровецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ст., голова апеляційної комісії
  1.  Хащіюк Н.М. - вчитель української мови і літератури Задубрівської філіїІ-ІІ ступенів

             Горішньошеровецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ст., секретар апеляційної комісії

 

Зарубіжна література

 

  1. Момотко Н.П. – вчитель зарубіжної літератури Задубрівської філіїІ-ІІ ступенів

              Горішньошеровецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ст., голова апеляційної комісії

  1. Гладка І.І. - вчитель зарубіжної літератури Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ ст., секретар

              апеляційної комісії

 

Англійська мова

 

  1. .Сауткіна О.Д. – вчитель англійської мови Задубрівської філіїІ-ІІ ступенів

               Горішньошеровецького опорного ЗЗСО  І-ІІІ ст., голова апеляційної комісії

  1. Велущак М.Я. - вчитель англійської мови Горішньошеровецького опорного ЗЗСО  І-ІІІ ст., секретар апеляційної комісії

 

Історія

 

           1.Шишигін А.П. - вчитель української мови і літератури Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ

              ст., голова апеляційної комісії

           2.Звуздецька О.Є. - вчитель української мови і літератури Васловівського ЗЗСО І-ІІІ

              ст., секретар апеляційної комісії

 

Математика

 

            1.Барабас М.В. - вчитель математики  Горішньошеровецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.,

                голова апеляційної комісії

            2.Продан Т.І. - заступник директора з виховної роботи  Горішньошеровецького

               опорного ЗЗСО І-ІІІ ст, секретар апеляційної комісії

 

Біологія

 

1.Савчишина Л.І.- вчитель основ здоров’я  Горішньошеровецького опорного ЗЗСО І-

   ІІІ ст., голова апеляційної комісії

2.Кошлейчук О.І. – педагог організатор Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ ст., секретар

   апеляційної комісії

 

 

 

 

 

                                                             

Хімія

 

          1.Горяк М.І..- вчитель біології  Горішньошеровецьког опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.,

             голова апеляційної комісії

         2.Шойман М.М.-  вчитель географії Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ ст., секретар

                    апеляційної комісії

 

Географія

 

            1. Шпак В.І. - вчитель географії Задубрівської філії І-ІІ ст. Горішньошеровецького

               опорногоЗЗСО І-ІІІ ст., голова апеляційної комісії

                  2.Козьменко Ю.С. – асистент вчителя   Горішньошеровецького опорного ЗЗСО

                     І-ІІІ ст, секретар апеляційної комісії

 

Фізика

 

            1.Драч М.Я.-   вчитель фізики Шубранецького ЗЗСО І-ІІІ ст., голова

                       апеляційної комісії

                    2.Горбашевська Н.І. – вчитель основ здоров’я Васловівського ЗЗСО І-ІІІ ст.,

                       секретар апеляційної комісії

 

Інформаційні технології

 

  1. Андрусяк М.С. – вчитель інформатики Горішньошеровецького опорного ЗЗСО І- ІІІ ст., голова апеляційної комісії
  2. Дроник Ю.Д. - вчитель інформатики Васловівського ЗЗСО І-ІІІ ст., секретар апеляційної комісії

 

Трудове навчання

 

                   1.Каланча Л.І. – педагог організатор Васловівського ЗЗСО І-ІІІ ст., голова

                      апеляційної комісії

                   2.Бешлей І.І. – психолог Горішньошеровецького опорного ЗЗСО І- ІІІ ст.,

                      секретар апеляційної комісії

 

 

Правознавство

 

  1. Парайко С.І.- вчитель захисту України  Горішньошеровецького опорного ЗЗСО І- ІІІ ст., голова апеляційної комісії
  2. Кошлейчук О.В. вчитель фізичної культури географії  Шубранецького ЗЗСО   І-ІІІ  ст., секретар апеляційної комісії

 

 

 

 

 

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь