ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 08.02.2024 11:01

На Буковині у січні 22 особи  отримали ваучери: за якими професіями та спеціальностями здобувають нові знання

У січні 2024 року фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості видали 22 ваучери для підняття конкурентоспроможності окремим категоріям громадян.

Зокрема, ваучери отримали:

• 3 особи – на перепідготовку за робітничою професією «Кухар»;

• 3 особи – на підвищення кваліфікації за спеціальністю  «Медсестринство»;

• 16 осіб – на спеціалізацію за спеціальністю «Медицина» та «Технології медичної діагностики та лікування».

Ваучери отримали 20 осіб, які старші 45 років та страховим стажем понад 15 років та 2 людини з інвалідністю.

До навчання за ваучерами приступили 10 осіб, які проходять спеціалізацію в Буковинському державному медичному університеті та Запорізькому державному  медико-фармацевтичному університеті.

Нагадаємо, ваучер дає людині право пройти навчання у закладах освіти чи у роботодавця. Його вартість не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а  це – 30 280 грн.

Ваучер видається одноразово. Його оплата здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

На підставі ваучера здійснюються перепідготовка за робітничою професією; підготовка за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю; підготовка на наступному рівні освіти; спеціалізація та підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями.

Право на одноразове отримання ваучера, мають окремі категорії громадян. Подати документи на отримання ваучера можна на сайті Державного центру зайнятості або у найближчому центрі зайнятості.

З питань отримання ваучера  потрібно звернутися до найближчого центру зайнятості або до фахівців Чернівецького обласного центру зайнятості за телефоном (0372) 95 02 11.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості