ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Дата: 08.02.2024 17:10

06.02.2024 року на базі Чернівецького районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області начальником Чернівецького районного сектору Олександром Шкоропадою спільно зі старшим інспектором сектору ювенальної превенції ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області Анною Ткачук та завідувачем Бюро правової допомоги Оксаною Павельчук із неповнолітніми суб’єктами пробації та їх законними представниками проведено тренінг на тему «Ти і закон».

Під час тренінгу обговорено про основні причини скоєння правопорушень та як можна протистояти їм, визначено, за які вчинки настає той чи інший вид відповідальності.

Пам’ятаймо, що незнання закону не звільняє нас від відповідальності адже наші права закінчуються там, де починаються права іншої людини. Тому                      будь-який протизаконний вчинок – карається законом!»