ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

Дата: 12.06.2024 10:50

ВПРОВАДЖУЄМО ПОЗИТИВНИЙ ДОСВІД СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНИХ ТА НЕШКІДЛИВИХ УМОВ ПРАЦІ

З метою вивчення досвіду функціонування системи управління охороною праці, роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці на підприємтвах області й профілактики виробничого травматизму спеціалісти відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області відвідали ЧФ ТОВ «СЕ Борднетце-Україна».

Відзначивши високий рівень організації роботи з охорони праці на підприємстві, пенсійники підготували інформаційний матеріал щодо позитивного досвіду профілактичної роботи зі створення безпечних і нешкідливих умов роботи задля

поширення позитивного досвіду ЧФ ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» серед колективів інших підприємств області.

Методичні матеріали - за покликанням: https://drive.google.com/file/d/1yiECtbyy7vhUEekcfGFFMveDTwp8C2by/view?usp=sharing