ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 20.06.2024 12:02

На Буковині 10 ВПО та 12 учасників бойових дій отримали ваучери на навчання

Фахівці Чернівецької обласної служби зайнятості у січні – травні 2024 року видали 339 ваучерів для підняття конкурентоспроможності окремим категоріям громадян.

Зокрема, ваучери отримали:

• 156 осіб – на перепідготовку за робітничими професіями «Кухар», «Плодоовочівник», «Екстрений медичний технік» та «Тракторист-машиніст с/г (лісогосподарського) виробництва»;

• 151 особа – на підвищення кваліфікації за спеціальністю  «Медсестринство» та «Технології медичної діагностики та лікування»;

• 32 осіб – на спеціалізацію за спеціальністю «Медицина» та «Медсестринство».

Ваучери отримали 311 особи, віком 45 + зі страховим стажем понад 15 років, 10 осіб з числа ВПО, 12 учасників бойових дій та 6 осіб з інвалідністю.

До навчання за ваучерами приступили 306 осіб.

Нагадаємо, ваучер дає людині право пройти навчання у закладах освіти чи у роботодавця. Його вартість не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а  це – 30280 грн.

Ваучер видається одноразово. Його оплата здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

На підставі ваучера здійснюються:

• перепідготовка за робітничою професією;

• підготовка за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю;

• підготовка на наступному рівні освіти;

• спеціалізація та підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями.

Право на одноразове отримання ваучера, мають окремі категорії громадян.

Ознайомитися з умовами та подати заявку на отримання ваучера можна на сайті Державного центру зайнятості або у найближчому центрі зайнятості

З питань отримання ваучера  потрібно звернутися до найближчого центру зайнятості або до фахівців Чернівецького обласного центру зайнятості за телефоном (0372) 95 02 11.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості