10 Серпня, 2023 р., 10:02
Цьогорічні тенденції на ринку праці Чернівецької області
03 Серпня, 2023 р., 12:47
На Буковині 272 особи отримали ваучер
03 Серпня, 2023 р., 12:25
Держпраці закликає роботодавців та працівників до легалізації трудових відносин
19 Липня, 2023 р., 16:31
28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення. Історія українського державотворення сягає своїми витоками Руської середньовічної держави, центром якої був Київ. Прийняття князем Київським Володимиром у 988 році християнства стало для України цивілізаційним вибором. Християнство сприяло піднесенню культури, освіти, дало поштовх розвитку кириличної писемності. Саме у день вшанування пам’яті видатного державотворця Київського князя Володимира Великого та у День Хрещення Київської Руси–України встановлено День Української Державності. Наразі цей день вшановуємо 28 липня, але уже наступного року з огляду на перехід Православної Церкви України і Української Греко-Католицької церкви на новий стиль календаря, свято перенесено на 15 липня. Відповідний законопроект внесений Президентом України, Верховна Рада підтримала 14 липня 2023 року. В основі концепції державних заходів до цієї дати – тяглість і спадкоємність державотворчих традицій України від Русі до сьогодення.
19 Липня, 2023 р., 15:22
Чернівцях шукають працівників на ярмарку вакансії
18 Липня, 2023 р., 11:00
Увага! Виконання  робіт на висоті  в умовах +35 градусів мають бути призупинені
13 Липня, 2023 р., 13:13
Держпраці застерігає, як не стати жертвами торгівлі людьми та примусової праці
13 Липня, 2023 р., 12:40
У спекотний період на підприємствах слід відкоригувати графік роботи
11 Липня, 2023 р., 11:49
У Горішньошеровецькій територіальній громаді склалася дуже неприємна ситуація: неповнолітній житель села Горішні Шерівці Соломонович Іван Іванович скоїв правопорушення відносно жительки села Горішні Шерівці Фрунчак Влади Сергіївни.
10 Липня, 2023 р., 14:41
Працівники Чернівецького районного управління інформують