16 Вересня, 2021 р., 15:06
 Досить часто люди, які шукають роботу за сприяння служби зайнятості, потребують підвищення кваліфікації, перепідготовки, а іноді й здобуття нової професії, яка є потрібною на ринку праці. Такі послуги можна отримати в службі зайнятості, де запропонують скористатись програмою професійного навчання. Одним із основних завдань в роботі  Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості зайнятості є налагодження тісної співпраці з роботодавцями для задоволення їх кадрових потреб, зокрема шляхом організації та проведення професійного навчання безробітних. В умовах сучасного ринку праці надзвичайно важливими стали розуміння та готовність працівника навчатися та підвищувати кваліфікацію упродовж  всієї своєї діяльності.
16 Вересня, 2021 р., 15:00
ЯК ОТРИМАТИ ВІДОМОСТІ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИТЯГУ ПРО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ
16 Вересня, 2021 р., 14:59
Робота на Буковині: найбільші зарплати роботодавці пропонують у сільському господарстві
16 Вересня, 2021 р., 14:45
Трудовий чи цивільно-правовий договір: який варіант обрати працівнику – консультує Держпраці
03 Вересня, 2021 р., 10:59
Персональні дані. До уваги постачальників житлово-комунальних послуг і балансоутримувачів будинків та прилеглих територій!
02 Вересня, 2021 р., 17:46
Нульове декларування: «Гарячі» запитання та найсвіжіші відповіді на них розміщені на сайті податкової у тематичному банері
02 Вересня, 2021 р., 17:42
З початку року 362 буковинці зареєструвалися у службі зайнятості  через портал державних послуг «Дія»
02 Вересня, 2021 р., 17:12
Заставнівська філія Чернівецького обласного центру зайнятості інформує:
02 Вересня, 2021 р., 17:11
Буковинці, які планують продавати власну сільськогосподарську продукцію повинні отримати Довідку за формою № 3ДФ У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що відповідно до положень Податкового кодексу України не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, яка вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України. Кодекс передбачає дотримання певних умов застосування такої пільги, які передбачені у пп. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 ПКУ.
31 Серпня, 2021 р., 14:31
Хто і коли може скористатися добровільним декларуванням статків Відповіді податківців на запитання щодо тематики: «Хто і коли може скористатися добровільним декларуванням статків» дивіться у передачі «Сьогодні. Головне». Детальніше: https://cv.suspilne.media/episode/47586