10 Червня, 2021 р., 15:29
  Електронне адміністрування ПДВ - важливий ресурс для збільшення надходжень Про це наголошує в інтерв’ю заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Микола Загарюк.
10 Червня, 2021 р., 12:30
З початку року 2471 буковинець знайшов роботу
09 Червня, 2021 р., 12:15
За інформацією Чернівецького гідрометцентру, в найближчі 1-2 години зі збереженням до кінця доби 09 червня 2021 року на території Чернівецької області очікується гроза, при грозі шквалисте посилення вітру до 15-20 м/с, місцями град. (І рівень небезпечності, жовтий)
04 Червня, 2021 р., 11:47
Сплата основної суми податкового боргу до 10 червня 2021 року - можливість списання штрафних санкцій і пені!
01 Червня, 2021 р., 15:47
Нотатки з «гарячої лінії» з питань сплати податку на нерухоме майно Вчора для платників області у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області відбулася «гаряча лінія» на тему "Адміністрування податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки".